Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wkładka zamka drzwi lewych i bagażnika Sharan 1.9 2004
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Cześć, mam Sharana 1.9 TDI 115 KM z 2004 r. Kiedyś chciałem go jak najszybciej sprzedać, ale jednak został i co jakiś czas coś tam w nim robię. Ostatnio jednak bardzo go zaniedbałem i wyszło kilka kwiatków. Na ten moment interesuje mnie rozwiązanie problemu z wkładką do klamki drzwi lewych, całkiem się posypał, a ja od pewnego czasu przeglądam oferty i nie mogę się zdecydować jaki zamek kupić lub co zrobić, żeby móc otwierać zamek nadal tym samym kluczykiem. Pilot się rozprogramował, więc auta nie zamykam. Zamek bagażnika jest od początku niedostępny, nie da się do niego nawet włożyć kluczyka. Zwracam się z prośbą o podpowiedzi co do najlepszego rozwiązania w tej sytuacji. Głownie interesuje mnie problem zamka w drzwiach od strony kierowcy. Pytanie czy takie wkładki z Allegro za 20-50 zł z osobnym kluczykiem mają sens, ewentualnie jeśli się da, to kręciłbym tym kluczykiem, a zaprogramował na centralny stary kluczyk. Załączam fotki.

[Obrazek: e1d9b90c773e.jpg]

[Obrazek: 9d9241811667.jpg]
I jedno I drugie rozebrać, wyczyścić, nasmarowac i będzie chodzić. Zawsze można nowa wkładkę zrobić pod swój kluczyk.
Przekierowanie