Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Dokładanie Xenon po Bożemu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam dokładał ktos xenony do polifta tak zeby działało poziomowanie i diagnoza?
ma ktos schemat instalacji ? czy sterwonik silnika trzeba przeprogramowac?
A niby czemu miała by być potrzeba przeprogramowania sterownika silnika ?
Sporo pracy z kabloteką a efekt taki sobie. Lampy w SGA ( xenon ) szału nie robią
Bo jak podłączyłem do zwykłej instalacji to przy odpaleniu mruga xenon czyli sterowntik sprawdza czy są przepalone żarówki , to czy się opłaca czy nie to już przemilczmy indywidualna sprawa kazdego
Dlatego nic nie mówię o opłacalności tylko o wkładzie pracy w przełożeniu na efekt końcowy. Sam się przymierzałem bo miałem okazje tanio kupić ale zrezygnowałem ze względu na słaby efekt końcowy. Założyłem nowe lampy dobra żarówka i jest ok
Efekt końcowy to taki jak i w innych SGA. Nic nie odbiega od normalności. Fakt jest taki ze jest sporo zabawy z przekładką. Sam bym się za to nie brał ,jedynie ktoś co już to robił to tak.Ważne że jak się zacznie to pasowało by to i skończyć. Mój kolega taka przekładkę robił i mu zrobili z powodzeniem ,ale roboty mówi że ogrom.pozdro.
Proponuję zostać przy nie-xenonach.

Klasyczne są tańsze w eksploatacji, a korzyści ze świecenia ksenonów nieadekwatne do wysiłku (zwłaszcza finansowego). Drżę na myśl o wymianie. ???? Czy to żarówki, czy to osprzętu.
Przekierowanie