Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Prośba o analizę logów 1.9 AUY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Prosiłbym o analizę logów, auto ma totalnego muła do 2 tys obrotów później jest już lepiej, pod obciążeniem odcina turbo, wężyki od podciśnienia sprawdzone i szczelne, podciśnienie od EGR zaślepione.
Logi 003,008,011 Dynamiczne:
https://log.tunezilla.com/s/rF5j1n8w
Pozdrawiam
Coś z turbina, gruszka robione było?
Turbo było regenerowane 40 tyś temu i od tego czasu nic nie było przy niej robione, ,problem odcięcia pojawił się w styczniu, i teraz zaczął się nasilać. Dodam jeszcze ze po przegonieniu auta na autostradzie było czuć poprawę jednak po upływie 2 - 3 dni problem wrócił.
Jakaś nieszczelnosc jest na rurach albo egr lekko otwarty. Chyba że wężyki od n75 gdziesz są nieszczelny lub ta rurka od srwo hamulcowego nadłamana ake to by hamulce były twarde.
dodam jeszcze że syczy mi spod pedału hamulca tyle ze syczy mi z pod niego już około 2 lata, zauważyłem ostatnio że pedał hamulca czasami robi się twardy, ale to nie zawsze, a co do rury od serwa sprawdzałem ją i jest szczelna. ewentualnie czy to możliwe ze serwo może powodować te problemy ?
Nie raczej nie. Ja bym podpiął bezpośrednio wężyk do gruszki z pominieciem n75. Zaskepil egr. Odłączył egr i ręcznie Grzybek w egr wcisnął by było zamknięte i wężyk Zaskepil śrubka. Wtedy loga 011zrob.
Przekierowanie