Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przepalanie bezpiecznika nr 32
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Alhambra 2005r 131Tdi, przepala bezpiecznik nr 32. Problem od kupna. Był wsadzony przepalony 10a. Przez chwilę wszystko działało na 10a, teraz pali od razu 15a. Gdzie szukać przyczyny?
Tylny nadmuch ci działa?
Radio masz fabryczne ?
W zegarach wszystko działa ?
Tylny nawiew działa, radio niefabryczne, zegary się resetują, woltomierz nie działa, c.zamek nie działa w drzwiach kierowcy.
Problemem może być radio niefabryczne. Konsekwencje problemu mogły pójść dalej. Napisz swój numer tel na priv
Witam jestem nowy na forum tak więc witam was wszystkich.
Chciał bym się podłączyć się pod wątek gdyż od tygodnia mam identyczny problem co kolega wyżej te same objawy tyle że w Sharanie radio orginalne do zegarów nie zaglądam. Dodam że od pół roku central zamek szwankuje nie idzie zamknąć samochodu z pilota działa tylko otwieranie . Pytanie również czy to może mieć coś wspólnego ze sobą?
Cześć,
Jeśli przepala Ci bezpiecznik nr 32, odłącz wtyczkę w drzwiach przednich lewych i wtedy sprawdź, czy wszystko jest dobrze z zegarami. Jeśli tak, to prawdopodobnie będzie uszkodzony zamek w tych drzwiach. Musisz po kolei odpinać wtyczki w drzwiach i sprawdzać czy zwarcie minęło.
Dzisiaj właśnie zauważyłem że bezpiecznik przepala się w momencie otwierania drzwi kierowcy od środka tak więc na pewno przyczyna jest gdzieś przy centralu. Będę miał chwilę zobaczę co tam siedzi. Dzięki za szybką reakcję.
Przekierowanie