Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wyciek płynu do spryskiwaczy, co mogło pęknąć jak zamarzło?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, rozumiem że szklanki kule właśnie zaczynają weekend, ale .. dałem [automat-usunięto wulgaryzm] i nie wymieniłem w porę letni2go na zimowy i płyń teraz znika... czy są jakieś typowe usterki przy takim temacie, np zwykle pada pompka , albo zwykle zbiorniczek czy racz3j loteria kompletna i np wężyk albo wszystko...? Pytanie czysto teoretyczne bo pewniei będzie widać na kanale , tylko dotrzeć nie mogę i trochę mam zachodu żeby skorzystać... czytałem że najlepiej zderzak zdejmować ale jak pompka to może od dołu by się udało... coś kojarzę jeszcze ze na kanale miałem problem wyjac dolna osłonę silnika, więc same minusy żeby się za to zabrać... jednym ze ciepłej już na dworze Cool
Zdejmiesz lewą lampe i właściwie masz dostęp.
Najczęściej to rozsadza karbowany wężyk przy pompce lub na tym zgięciu przy podłużnicy, jak wchodzi on do komory silnika. Niedawno robiliśmy to z Wojtkiem w jego samochodzie. Wymieniliśmy cały wężyk, od pompki aż po same spryskiwacze, bo stary się kruszył, ale już na taki lepszy, gumowo-sylikonowy.
Przekierowanie