Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Chyba chcę SGA ale czy w przyrodzie wystepuje taki setup?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie, myślalem nad zmianą auta, od lat jeżdzę 4napędówkami (forester, outback) i wymyśliłem Volvo XC90 2,5T ale podaż słaba, a i takie coś jest mi nie potrzebne i nagle BAHhh! SGA - fajne pomyślałem! no i tu się zaczyna bo jednak chciałbym mieć jakąś namiastkę 4x4, automat, no i coś co to w miarę napędzi. Uściślając, w SGA znajdę coś w konfiguracji ponad 200Km, automat, 4motion?
Jeśli mowa o autach 2000-2010 to albo 4x4 albo automat. Druga rzecz to w mocy 200 koni to był. Tylko 2.8v6.
Dzieki za odp. Co to za szatański pomysł aby topowy silnik i napęd nie występował w automacie. Reszta świata robi dokładnie na odwrót Wink
A bo skrzynia do najmocniejszych nie należy. Jakoś kodowanie zrobili że do wyboru jest fwd, automat, 4x4. Nie ma miksów. 4x4 tylko z manuałem. Auto już statek daty i inne były priorytety. Tak jak podział mocowy silników tdi zawsze się śmiałem ze podstawowe to 115 potem 130 i 150. Szkoda ze nie 115, 120 i 125. Powinno być : 100, 150 i 200 lub coś w tym stylu. Po męski i tyle. Benzyny? Jakieś tam wolnossace 2.0 i 2.8 upchany na siłę oraz jeszcze jedyny w miarę sensowny 1.8t niestety tylko w wydaniu 150 koni. Dziwne bo były różne wersje 1.8t pomijając nowsze jednostki TSI. Jakoś podeszli do tego że sga to auto rodzinne, na zakupy i do przedszkola czy też na wakacje. Nuda i tyle.
(08-02-2022 00:29)wesol napisał(a): [ -> ]Jakoś podeszli do tego że sga to auto rodzinne, na zakupy i do przedszkola czy też na wakacje. Nuda i tyle.

No trochę słabo. Rozczarowanie, to było moje najkrótsze zauroczenie motoryzacyjne. Chyba znalazłem nowy obiekt zainteresowania: Chrysler Pacifica
Pozdrawiam
Chyba jednak istnieje vr6 4x4 z automatem, ostatnio widziałem w ogłoszeniach tyle ze to staruszek był ..Wink
Mówisz o sga z lat 1995-2000? Proszę cię miej litość.
Przekierowanie