Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Radio + parktronic
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie szanowne grono forumowiczów.
Jestem posiadaczem seata alhambry z 2004r i mam krótkie pytanka, a mianowicie:
1. kiedyś chyba była nawigacja (duży fis) i duz kieszeń na radio- obecnie radio 1 din i
jakaś kieszeń ze skody dopasowana (poprzedni właściciel). Pytanie brzmi czy zmieści
się jakieś standardowe radio 2din (dobrze byłoby z navi i kamerką cofania), czy trzeba
coś z ramkami rzeźbić.
2.Oryginalnie brak parktronica (wiem że za dużo roboty/nieopłacalny orginał do
dołożenia) i w związku z tym czy ktoś dokładał jakis osobny zestaw najlepiej p +t
3. Auto posiada hak odpinany westfalia wtyczka na 7 pin a chciałbym mieć światło
cofania w przyczepce. Czy muszę zmieniać moduł (w aucie taki jak na zdjęciu) czy na
takim jaki posiadam coś można zdziałać -brak schematu do niego, w necie tez nie
znalazłem.


Jeżeli zły dział proszę o przeniesienie we właściwy i łagodny wymiar karyWink
1. Nie powinno być żadnego problemu z radiem 2 DIN ( tylko w Galaxy był problem bo Ford sobie wymyślił 1.8 DIN )
Jedyna opcja to przy radiu niefabrycznym należy wypiąć z czarnej wtyczki ISO instalacji samochodu kabelek czerwono biały z pinu 5
2. Czy to będzie parktronic ori czy chinczyk typu Noxon kable musisz ciągnąć i otwory na czujniki w zderzakach wiercić. Jeśli planujesz radio z kamerką to więcej Ci nie potrzeba.
3 Tu mam trochę ograniczoną wiedzę ale mam schematy i jak coś znajdę dam znać
Radio jest już zwykle, kiedyś chyba było z navi bo za radiem jakaś wtyczka Nokia wisi, i duży FIS.

Dzięki za odpowiedź
Przekierowanie