Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wiązka dodatkowego aku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam szanownych kolegów, czy ktoś może mnie oświecić jak mam wpiąć klemy do instalacji dodatkowego aku ? Poprzedni właściciel powycinał przewody po odwinięciu izolacji pojawiły się obcięte kable [attachment=7957] gruby czerwony z czarnym paskiem od bezpiecznika i brązowy zlutowany od przekaźnika. Pytanie jak to połączyć z przekaźnikiem znajdującym się na ściance pod siedzeniem pasażera i wypuścić klemy ? [attachment=7958]
Koledze Stefano nie chcę zawracać głowy bo i tak ma roboty do zawalenia może ktoś z kolegów pomoże ?
Z góry dzięki i pozdrawiam
Myślę, że Stefano da właściwą odpowiedź. Popatrz tu:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=2681
To że jest dobry w temacie to wiem kilka dni temu odebrałem swój piecyk od kolegi Stefano po przeróbkach i śmiga aż miło ale tak jak pisałem Stefano jest zarobiony i nie chcę mu zawracać gitary. Myślałem że może ktoś inny jest w stanie mi pomóc .
Przepraszam nie doczytałem, niestety nikogo lepszego nie znam.
(28-12-2021 10:07)liternik napisał(a): [ -> ]To że jest dobry w temacie to wiem kilka dni temu odebrałem swój piecyk od kolegi Stefano po przeróbkach i śmiga aż miło ale tak jak pisałem Stefano jest zarobiony i nie chcę mu zawracać gitary. Myślałem że może ktoś inny jest w stanie mi pomóc .

Jestem w stanie wszystko dokładnie wyjaśnić
superShy poproszę o instrukcjęSmile
Poszła wiadomość na e-mail
Przekierowanie