Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Jak poprowadzić instalację do tylnej kamery?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
zakupiłem rejestrator który ma też tylną kamerę, pytanie czy ktoś przerabiał temat ciągnięcia kabelka do tyłu... kiedyś prowadziłem kable od dogrzewacza, to progiem, ale wolałbym tego uniknąć, stąd pytanie czy prowadząc podsufitką jest jakiś patent żeby np plastikowym wierzchem od korytka elektrycznego od tyłu odgiąć podsufitkę i dotrzeć gdzieś w okolice przodu? Czy abstrakcja z racji kanału ogrzewania?
Teoretycznie można zdjąć uszczelki i z boku podsufitki jechać, tylko boję się , że w tej temperaturze to uszczelka się już za bardzo nie przyklei...
Ja mam to w lewym progu, później do góry lewy tylny słupek i lewą gumową przelotką do klapy. Kamerka jest nad tablicą rejestracyjną, w środku.
Ja mam to pociągnięte z radyjka-navigacji w lewo do bezpieczników i dalej w dół i do tyłu w lewym progu, później do góry lewy tylny słupek i lewą gumową przelotką do klapy. Kamerka jest nad tablicą rejestracyjną, w środku.
Ja mam pociągnięty kabelek do tyłu w podsufitce i tak samo jak Stefano z lewej strony wchodzi do tylnej klapy. Tylko kamerkę mam w środku pod trzecim światłem stop. Znudziło mi się wychodzenie i czyszczenie kamerki prawie za każdym razem jak chciałem cofać.
Przekierowanie