Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Brak komunikacji obd
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam , mam problem . Sharan 2007 r . 2.0 brt . Jak podłączę kostkę od dogrzewacza nie mogę połączyć się komputerem z żadnym sterownikiem . Wtyczka przy piecu nowa , dodam ze piec startuje ale tylko na chwile . Piec to d5wz. Proszę o pomoc co może być nie tak .
Piec powinieneś mieć ten nowszy z końcówka F. Ale może być i na to wygląda że jest trafiona elektronika w piecu to robi zware na linie diagnostyczna.
(05-12-2021 14:51)gadzet822 napisał(a): [ -> ]Witam , mam problem . Sharan 2007 r . 2.0 brt . Jak podłączę kostkę od dogrzewacza nie mogę połączyć się komputerem z żadnym sterownikiem . Wtyczka przy piecu nowa , dodam ze piec startuje ale tylko na chwile . Piec to d5wz. Proszę o pomoc co może być nie tak .
Tak jak pisze kolega wyżej, masz piec pewnie dogrzewacz Hydronik II, D5Z-F, a w nim pada, jak we wszystkich Hydronikach II, elektronika. W serwisie Eberspachera za wymianę samego sterownika pieca, trzeba teraz zapłacić około 1800 zł, jak mi pisze ostatnio kolega z tego forum i tak mu ta nowa padła. Najlepszym rozwiązaniem jest przerobienie tego pieca na Hybrydę, dzwoń na podany niżej telefon.
Przekierowanie