Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: lampy pod gril projektzwo
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam szukam miejsc gdzie moge kupic lub moze ktos wie od czego dobrac lampy swiatel drogowych pod gril projektzwo bo mam pekniete klosze i chcialbym to naprawic bo na przegladzie sie czepiaja no i zle to wyglada...
Ja mam z dużymi soczewkami ;)kolor dragongreen metalic
A ile byś chciał za ten gril z lampami
myślę że kolega sie tylko pochwalił że taki ma ale czy chce sprzedać?
daneczek76 dziekuje za dobre checi i wstepna pomoc...lecz ja nie szukam kompletu z grilem lub soczewek tylko samych lamp od dlugich swiatel a te od seata nie podejda niestety...musze dalej szukac

jurasy

ja mam taki komplecik do zamiany za oryginał
Miałem podobny problem tylko potrzebowałem hella do mijania i okazało się że w golfie III są te same tżeba tylko zwrócić uwagę na to jakie mamy bo są dwa modele najlepiej sprawdzić na łamie nr katalogowy
Pozdrawiam
(22-02-2012 06:06)Silnoreki napisał(a): [ -> ]Miałem podobny problem tylko potrzebowałem hella do mijania i okazało się że w golfie III są te same tżeba tylko zwrócić uwagę na to jakie mamy bo są dwa modele najlepiej sprawdzić na łamie nr katalogowy
Pozdrawiam

w golfie III są identyczne, passacie b3 są identyczne jak i również w bmw co ma cztery kółka również można spasować szkło Wink
Pisz na 10133464
Przekierowanie