Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: kolory nadwozia, ile jest odcieni czarnych ? Wymiana drzwi w kolorze.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witajcie,
Czy ktoś się orientuje - mam do wymiany drzwi kierowcy - rocznik 2009, co tu chyba nie ma znaczenia a jak ma to też poproszę o wskazówki.
Kolor niby czarna perła, pytanie czy są inne czarne? chcę kupić drzwi w kolorze i zastanawia mnie czy jak kupię czarne, to będą czarne jak mojeSmile kolor wg wlepki 2T/C9X , kolor dachu 2T - co to znaczy, że kolor dachu 2T a ogólny 2T/C9X?
Wiadoma sprawa, że później jakaś polerka, ale chciałem uniknąć malowania, wolę za te pieniądze polerkę zrobić...

jeszcze jedno - domyślam się, że jak by były od alhambry albo galaxy to kolor już będzie inny?
Pozdr.
Kolor to kolor a nie odcień czy ilość/wielkość płatków metalicznych czy perły. 50 procent szansy ze podpasuje.
Dzięki, a liczyłem, że będzie prosto... pozdr.
Przegląd kolorów na przestrzeni wieków:
https://www.google.pl/search?q=vw+paint+...6&biw=1190
Kolory nawet blekna i zmieniają odcień z czasem z upływem lat. Fabryka to też nie ze musi wypuścić idealna kopie auta co rok czy dwa lata temu. Ważne by na aucie było wszystko w jednym odcieniu.
Przekierowanie