Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: VW Sharan I 2010 - problem z dogrzewaczem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Zapomniałem dodać, że w ramach przyzwoitości, na cały piec, a nie tylko na ten nowy sterownik, daję 2 lata gwarancji na piśmie.
Życzę wszystkim zadowolenia z naszych ogrzewań i ciepełka w okresie zimowym. Smile
A ja chciałbym wrócić do tego tematu, podziękować Stefano za naprawę, są dwa lata gwarancji na piśmie, rzeczywiście dogrzewacz działa bez zastrzeżeń, dorobiłem sobie na desce przełącznik podłączony do czujnika pod wycieraczkami i od czasu do czasu odpalam dla sprawdzenia i działa to jak zegarek...
Bypas na czas wyjęcia do naprawy nie wymaga żadnego sztukowania, rurki dają się naciągnąć do tego celu bez problemu. Więc wyjęcie i założenie to dosłownie 5 minut jak się wie co się chce zrobić ;P. Jak macie w VCDS błąd jak napisałem wcześniej to polecam. W zimie nie chodzi tylko o komfort pasażerów, ale dodatkowe dogrzanie silnika na czas to mniejsze opory eksploatacyjne dla niegoż, więc z tego powodu też warto.
Stron: 1 2
Przekierowanie