Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: ATM sterownik silnika- potrzebna pomoc
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów. Mam prośbę o udostępnienie opisu pinów sterownika Bosch 06A 906 032GR Seat Alhambra 2.0 benzyna/lpg ATM 2003r. Posiadam książkę z cyklu Sam Naprawiam, ale tam nie znalazłem opisu sterownika ( gdyby ktoś był zainteresowany mogę podzielić się książka w wersji elektronicznej).
A o co konkretnie chodzi? Schemat połączeń jest w kilku kawałkach i nie mam aż tyle czasu by spisywać razem okolo 100 punktów.
Ogólnie chodzi o zmianę instalacji LPG holenderskiej z którą są same problemy na staga qbox Basic. Potrzebuje informacji które piny w ecu są od wtryskiwaczy benzynowych 1, 2, 3, 4. Oraz sonda lambda 1- prądowa ( podłączenie od sterownika silnika do sterownika gazu). Nie wiem jeszcze skąd wziąć impulsy obrotów które mają wchodzić do sterownika LPG. Zamierzam podłączyć wszystko zgodnie z opisem wyprowadzeń stag-4 qbox Basic pobranym ze strony producenta.
Jutro spróbuje to znaleźć dzisiaj kiepsko z czasem
Będę bardzo wdzięczny.
Wtryskiwacz 1 wtyczka T121 pin 96
Wtryskiwacz 2 wrtczka T121 pin 89
Wtryskiwacz 3 wtyczka T121 pin 97
Wtryskiwacz 4 wtyczka T121 pin 88

T121 to ta większa wtyczka sterownika Motronic

Sonda Lambda 1 to chyba ta 6 pinowa

Piny 5, 51, 52, 70, 71
Pin 5 to zasilanie elementu grzejnego sondy
Bardzo dziękuję za pomoc.pozdrawiam
Witam. Aby nie zaniechać forum zapytam tutaj. W jaki sposób podłączyć sygnał obrotów pochodzący z cewki do sterownika lpg. Który przewód na kostce cewki to sygnał obrotów? Rozumiem że trzeba się w niego wlutować? Silnik ATM.
Przekierowanie