Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Niechce odpalić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witajcie. Mam problem z moim autem był regenerowany rozrusznik i po założeniu go auto nie odpala. Oczywiście masy zostały przeczyszczone i nie działa. Po przekręceniu kluczyka aby kontrolki się świecą i tyle żadnego odgłosu. Moje auto jest z 2000 roku 1,9 115km i automat.
Pewnie kabelek od elektromagnesu rozrusznika był dotknięty do masy i upalilo coś.
Czyli bezpieczniki sprawdzić ?
Tylko jak mogło upalić jak Aku był wkładany jako ostatni?
Jeśli automat to przekaźnik 175 do sprawdzenia odpowiada za blokadę rozrusznika, bezpieczniki 5, 17 i 25
Sprawdzę bezpieczniki wieczorem i będę pisał co i jak. Dziękuję za porady
Bezpieczniki są dobre a przekaźnik też wydaje się dobry rozebrałem go i niby nie jest jakiś podpalony i wygląda ładnie ale poszukam drugiego na podmianę i zobaczę. A jakby masy nie było to mógłby nie odpalić?
Chodzi mi o masę na ramę albo skrzynie ? Te od rozrusznika były ok
Masa w aucie ważniejsza od prądu. Jest jeszcze możliwość ze regeneracja nieudana
Jak automat to może ustawienie drążka skrzyni spróbuj w innym położeniu.
Albo na krótko podać + wtedy będziesz wiedział czy rozrusznik czy coś i innego trzeba szukać.
(10-06-2021 11:57)robertmmk napisał(a): [ -> ]Sprawdzę bezpieczniki wieczorem i będę pisał co i jak. Dziękuję za porady

A nie zdejmowales przypadkiem cięgna od przełącznika multifunkcyjnego na skrzyni i zapomniałeś założyć ? ;-)
Raczej nie. Dziś już nie znajdę przekaźnika bo sobota dopiero w poniedziałek. Jak go kupię to sprawdzę i sprobóje może na krótko rozrusznik uruchomić. Dziękuję za porady w poniedziałek wieczorem napisze co robiłem i jaki był rezultat. Pozdrawiam.
Stron: 1 2
Przekierowanie