Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: silnik BXE przeładowanie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam wszystkich wiem że to nie sharan ale może komuś przyjdzie coś do głowy w sumie to też tdi pd podpiąłem znajomemu przez vcds Jette 2006 rok z silnikiem bxe ma cały czas przeładowanie. A teraz po kolei sprawdziliśmy wiązkę od zespołu zaworów do ECU, zmienialiśmy na podmiankę zespół elektrozaworów, Podciśnienie po wysterowaniu turbiny rośnie na vacuometrze do -0.8 ale nie spada to znaczy wchodzę w basic setting 011 statyczne wężyk wyciągnięty z gruszki a podpięty vacuometr ON podciśnienie -0.8 OFF podciśnienie -0.6 i moje pytanie nie powinno puścić na 0??? inaczej BS 1400 obrotów ciśnienie ok 1290 czy ON czy OFF ciśnienie nie reaguję. Jak ściągnę wężyk i ustami podciągnę sztanga napina się ok 1.5cm puszczam spada od razu a podczas BS właśnie nie. ogólnie jadąc w MS 011 cały czas przeładowanie o ok 0,3. Miał ktoś taki przypadek może jakaś wskazówka dla samouków. Pozdrawiam
Czasem te zespoły elektrozaworów się psują. Poszukajcie jeszcze innego na podmianke.
witam dziś dzwoniłem do znajomego znajomego jutro jestem umówiony na pożyczenie drugiego sprawnego ciekawy jestem czy to cos pomoże.
Dla potomnych po 3 dniach doszliśmy okazało się że zamienione były wężyki przy zaworze elektromagnetycznym zawór nie upuszczał podciśnienia bo nie miał gdzie podpięty pod niego był egr a do egr podpięte było upuszczenie.
Jak to mówią, tzw szkolny błąd. I tak bywa czasem.
Przekierowanie