Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: jak to zrobić
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.

sand21

Witam ponownie,mam pytanie jak przeprowadzić kabel z kabiny prosto do akumulatora ,dokładnie chodzi o zasilanie radia cb ,raz ze szpetnie wygląda podłączone do zapalniczki a drugie to że mniej dostaje sie zakłóceń gdy jest bezposrednio podłączonyh do akumulatorka.... szukałem ale jest wszystko szczelne moze znacie magiczne specjalne miejsce z gory dziękujeConfused
Też się nad tym zastanawiam, poniieważ zanierzam zbudować tubę basową i chciałbym podłączyć wzmacniacz, dlatego myślałem czy nie podpiąć się pod gniazdo zapalniczki znajdujące się w bagażniku. Prąd tam płynie stale więc nie powinno być problemu a i męczyć się nie trzeba szukając sposobu przepchania kabla z komory silnika do kabiny. Taka jest moja propozycja.
sand21 podłącz się pod bezpieczniki,ja tak się wpiełem i Cb radio zamontowałem na klapce od bezpieczników.
Na przewodzie do bezpiecznika założyłem jeszcze kostke i bez problemu demontuje radio 5 sekund roboty .
pod klapa bezpieczników jest otwór do grodzi tamtedy przełóz kabel wyjdzie za zbiorniczkiem od płynu ja ma podłonczona kostke pod zapalniczke ale od srodka i tez działa

andruo

Witam pod bezpiecznikami wyciąga się taki czarny plastyk w kierunku fotela kierowcy za tym plastykiem były dwa otwory zaślepione, po wyjęciu gumowej zaślepki w komorze silnika widać ten otwór w okolicy wspomagania pompy hamulcowej. Ja przez te otwory przełożyłem zasilanie do radia cb i kabel do anteny
tak jak tu koledzy piszą rozbierz plastiki za bezpiecznikami, połóż się głowa na pedałachSmile i zobaczysz w ścianie grodziowej jest taka guma przez, która puszczone są kable do bezpieczników, jak montowałem nagłośnienie to właśnie tam wszystkie kable puszczałem.
Przekierowanie