Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: podwozie
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam. Czy istnieje mozliwosc wymiany ramy podwozia (miejsce przegnite) w Sharanie 2002 na inna uzywana. Jakie byly by koszty? Dziekuje.
Ramy w twoim aucie jako takiej nie ma, to nadwozie samonośne. trzeba by wycinać całą podłogę, ale to operacja nie opłacalna, przedział silnika, ściana grodziowa, błotniki tył, słupki, lepiej zmienić całą budę na młodszy model.
A może Kolega ma na myśli sanki zawieszenia ?
Pisze że chce wymieniać "ramę", sanki raczej nie gniją.
Dziekuje za odpowiedz.[attachment=7702]
No tego nie wymienisz.

Jeśli chcesz się tym bawić to jakiś sensowny blacharz to ogarnie ale ogólnie to sporo roboty będzie jeśli chcesz to sensownie i trwale zrobić.
Dziekuje za odpowiedz. W Sharanie zostalo wymienionych bardzo duzo rzeczy. Zainwestowalem sporo w niego nie wiedzac o podwoziu. Zostaly mi jeszcze nowe blachy na progi ktorych nie bede juz montowal. Jezdze nim do czerwca przyszlego roku a pozniej oddaje go na zlom.
ile byś chciał za te progi?
Te elementy się odbudowuje. Wycina i wspawuje, dorabia. Ale jak wolisz oddać na złom.
(26-09-2020 23:55)rizist napisał(a): [ -> ]Jezdze nim do czerwca przyszlego roku a pozniej oddaje go na zlom.

Daj znać, jak już będziesz tak daleko, ja jestem zainteresowany kupnem auta Smile
Stron: 1 2
Przekierowanie