Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Pompa paliwa w baku
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, mam pytanie do posiadaczy Sharan, Alhambry ze 140 konnym silnikiem z roku około 2011. Czy u Was po otworzeniu drzwi lub przekreceniu stacyjki słychać załączajacą się pompę w zbiorniku paliwa? Bo u mnie cisza, a ostatnim czasem sporadycznie zaczął dłużej kręcić żeby odpalić. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam
wydaję mi się, że to co się Tobie wydaję pompą paliwa tak naprawdę będzie pompką adblue. A jeśli o chodzi o dłuższe kręcenie, jak stary masz aku?
Tylko , że pompka Ad blue jest z tyłu po lewej stronie i załącza się PO WYŁĄCZENIU zapłonu.
Panowie, chodzi mi o pompę w zbiorniku paliwa, a nie Adblue. Po przekreceniu stacyjki pod autem cisza. W tdi pd pompę było słychać głośno i wyraźnie po przekreceniu stacyjki, a tu cisza. Sprawdzilem też że nie podaje paliwa do filtra w tym czasie
Jak sprawdzałeś?
Wypiołem wąż zasilający do filtra w pojemnik, przekrecenie stacyjki i sucho w bańce
A to albo zasilanie albo pompka ma defekt.
Witam, a posiada może ktoś schemat lub zna miejsce posadowienia przekaźnika odpowiedzialnego za pompę. Bezpieczniki wszystkie sprawdzone, żadnych błędów nie ma, sprawdzone
Z prawej strony, do boku zbiornika jest zamontowany moduł pompy ( dostęp od spodu auta)
Dzięki za odpowiedź.. A żeby wyjąć pompę, zbiornik trza opuszczać? Jak tutaj z dojściem do pompy?
Stron: 1 2
Przekierowanie