Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: zablokowane auto POMOCY
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Nowy jestem.
Problem .... kluczyk nie otworzy żadnych drzwi bo zamki nie działają mechanicznie (moja wina nie używane i nie da się wskrzesić).
Zostawiłem na światłach, padło aku i nie otworzę auta.
Są jakieś opcje otwarcia bądź podania prądu?
Myślałem nad zaciskiem rozrusznika może jakoś dojdę ale znajomy mówi że szkoda zachodu bo bez zapłonu prąd jest odcięty. POMOCY
Są jakieś obwody na które mogę podać jakieś zasilanie ?
[1] szukaj lokalnego majstra od otwierania zatrzaśniętych samochodów.

[2] przekonaj nas że pytasz w uczciwych zamiarach...
Był..... zamki nie działają bo są zastane i kluczyk nie przekręci się albo nie wejdzie
po godzinie zrezygnował.
Auto stoi drugi dzień pod firmą wyłamałem kawałek grila bo myślałem że dojdę do zamka klapy ale nie ma jak.
Moje zamiary?
jestem uziemiony cały sprzęt w aucie a szef pożyczył mi firmówkę
uczciwe zamiary? nie bylo by mnie tu po nazwisku i nazwie mojej prywatnej firmy
To jest Twój e-mail?
(04-06-2020 15:44)aspec.jurecki@wp.pl napisał(a): [ -> ]Był..... zamki nie działają bo są zastane i kluczyk nie przekręci się albo nie wejdzie
po godzinie zrezygnował.
(...)

No co do zamków to wiem o czym piszesz, bo mam to samo, planuję wymianę.

Co do pomocy fachowca: sporo lat temu miałem taką przygodę, to pan fachowiec w ogóle zamka nie ruszał, tylko przez uszczelkę szyby działał, więc może poszukaj innego fachowca? Najlepiej od razu powiedz przez telefon, że zamki są kaputt.

W ostatecznej ostateczności pozostaje szyba...

Co do uczciwości to bez obrazy. Po prostu znamy się od bardzo niedawna.
Zobacz jeszcze tu:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=10210
Tak mój email
Dojście od dołu kiepsko stoi przy krawężniku tyłem do drogi dość ruchliwej więc laweta ale to koszty

Mam jeszcze wózek widłowy 3.5 t i przedłużkę ale boje się że coś uszkodzę
Zamki od środka odpadają kiedyś próbowałem przednie tylne są zablokowane nawet pociągnięcie od środka nie nie daje drzwi się nie otworzą
A teraz mam tylko uchylone tylko szybę w bagażniku


Orientuje się ktoś czy przez tylną zapalniczkę podam napięcie na instalację wstecznie?
Bo jak auto jest wyłączone to ładowarka ładuje
Jest to warte zachodu?
I dwa czy uchyloną tylną szybę w bagażniku można odkręcić z zewnątrz?
Otwórz maskę lub od dołu podepnij się pod kabel na rozruszniku to zasilisz akumulator i może otworzysz auto z pilota. Choć to mega nierozważne z twojej strony by nie mieć wkładek zakmow zalanych olejem.
Wysłałem Ci maila z filmikiem jak awaryjnie otworzyć maskę
Dzięki za filmik jutro spróbuję jak będę przy aucie

Takiego już kupiłem z zamkami i czas sprawił zapomnienie bo był pilot
Podobno nie da się od rozrusznika podpiąć plusa bo bez zapłonu jest blokada dlatego nie próbowałem
Sprawdzę patent z filmiku i dam znać jutro
Dzięki
Rozrusznik ma kabel plusowy grubości palca przykręcony. Drugi koniec jest do klemy plusowej akumulatora. Masę masz wszędzie na karoserii, silniku, wszystko co metalowe. Tak jest w każdym aucie.
Stron: 1 2
Przekierowanie