Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: jest popyt na SAG ;)
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To już wiem skąd ostatnio te ogłoszenia na grupach kupię absolutnie każdego sga bez względu na stan techniczny Smile
Mogłem sobie zostawić swojego. W dachu wyciąć dziurę i założyć jakiego rkm'a.
(30-01-2020 17:46)DDiablo napisał(a): [ -> ]To już wiem skąd ostatnio te ogłoszenia na grupach kupię absolutnie każdego sga bez względu na stan techniczny Smile

No nie każdego. Benzynka tylko.
Może mojego wezmą. 1.8t w automacie, dadzą dobre pieniądze to oddam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin
A ja mam Galaxy 2,3 na handel Smile
(30-01-2020 20:41)Czerwony napisał(a): [ -> ]
(30-01-2020 17:46)DDiablo napisał(a): [ -> ]To już wiem skąd ostatnio te ogłoszenia na grupach kupię absolutnie każdego sga bez względu na stan techniczny Smile

No nie każdego. Benzynka tylko.

To wiem i widzę że głównie 2.0 się cieszy największą popularnością z wiadomych względów Wink
(31-01-2020 01:50)roxon40 napisał(a): [ -> ]Może mojego wezmą. 1.8t w automacie, dadzą dobre pieniądze to oddam Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

Chciałbyś sprzedać ? Z którego masz autko ? LPG?
A nawet nie myślałem o sprzedaży. Rocznik to 2004. Lpg nie mam bo ostatnio w miesiącu robię max 300 km więc póki co LPG mi się nie opłaca.
Przekierowanie