Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Oslona zimowa grila sharan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam serdecznie czy spotkał się ktoś z osłoną grila na zimę i nie chodzi mi o taka dolnego wlotu tylko górnego przy znaczku
Ja gdzieś widziałem na necie do przedlifta i polifta na gril.
Chodzi ci gdzie takie coś nabyć? Czy to coś daje?
W 1z na początku produkcji może i potem był specjalny wiatrak z osłoną sterowaną termostatem, przy ok 28st otwierała się, poniżej zamykała. Taka ciekawostka jeżeli ktoś ma przedlifta. A osłony samego grila poza kartonem lub rzeźbą z innego nie widziałem.
(29-01-2020 10:02)Niemago napisał(a): [ -> ]Ja gdzieś widziałem na necie do przedlifta i polifta na gril.
Chodzi ci gdzie takie coś nabyć? Czy to coś daje?

Najbardziej mi zależy na nabyciu takiej osłony
Ale czy warto zawracać sobie tym głowę jezżli ,,zima,, to przeżytek .
W ASZ to z górnego grilla idzie powietrze do filtra powietrza kanałem za prawą lampą. Nie wiem czy to ciśnienie wywierane ruchem samochodu pomaga turbinie.
Tak pomaga tak jak biegaczowi w sztafecie że przeklina cały czas jak ma tylko pod wiatr.
(04-02-2020 07:38)wesol napisał(a): [ -> ]Tak pomaga tak jak biegaczowi w sztafecie że przeklina cały czas jak ma tylko pod wiatr.

Może tak być..
Nie może tylko tak jest. Pędem auta to nie wiem czy byś balona jakiego napompował do połowy. Po to jest też map sensor by ecm poprzez gruszkę wysterowywal prawidłowe doładowanie. To czy jedziemy z wiatrem czy pod wiatr czy z prędkością 30 km/ h czy 100 to turbo wstawać będzie tak samo.
Przekierowanie