Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Regulacja tylnych elektrycznych drzwi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanie jak wyregulować tylne (elektrycznie otwierane) drzwi. Podczas jazdy na nierównościach słychać stuki z okolic zamka. Zauważyłem, że delikatnie odstaje górny prawy róg tych drzwi. Przy opuszczonej szybie przy próbie uniesienia drzwi czuć minimalny luz i pojawia się ten dźwięk . Dziękuję
Trochę do regulowania jest ,
Spojrzyj co chciałyś ( musisz) wyregulować

[attachment=7414]

P.S . Tak najbardziej mi sie wydaje , że trzeba by spróbować z górnym czopem blokującym .

[attachment=7415]
Znalazlem dzisiaj cala instrukcję serwisową tylko po angielsku. Myślałem o regulacji na zaczepie i ewentualnie na tej srodkowej prowadnicy z tyłu (sruba kontrowana nakrętką chyba 18). Jeszcze nie wiem jak uruchomic tryb serwisowy drzwi VCDS em. Czy w zalaczniku dotyczącym regulacji mozna wejść w poszczególne rozdzialy ,bo na smartfonie mi sie nie udalo.
Dzisiaj jeszcze raz sprawdzałem luz i stuk pojawia się przy próbie podniesienia tylnej części drzwi (za ramkę okna). Jak VCDS wyłączyć automatyczne otwieranie (tryb serwisowy) i czy mógłbym prosić o całą instrukcję?
GRZECH0072 możesz podesłać tą instrukcję?
Cześć,
Potrzebuje podnieść z 2mm zawias (Kolor zielony) w tylnich drzwiach przesuwnych bez elektryki.
Widzę że jest śruba nr 1 i nakrętka na klucz 18 nr 2 - niestyty nie chce się ruszyć. Ktoś coś może podpowiedzieć?
Do powyższego jak ktoś nie wie. Reguluje się się śrubą nr 1 od dołu, a nakrętka to 'kontra'. Śruba ruszyła po wd40 i cierpliwościSmile
Przekierowanie