Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: drzwi boczne manualne przesuwne z elektrycznym dociąganiem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś z Was szanowni forumowicze przerabiał temat lub posiada drzwi przesuwne manualne czyli ręczne z elektrycznym dociąganiem?
Wiem, że taka opcja występowała.
Co by trzeba było wymienić lub dodać by dociąg zadziałał.
Pierwsze słyszę, ale sam jestem ciekawy.
są trzy opcje przesuwnych drzwi, manualne, manualne z dociągiem i pełna elektryka.
Ciekawe czy ktoś na forum ma manualne z dociągiem.
W Japonii większość samochodów ma dociąg drzwi z tego powodu, iż trzaskanie jest uważane za niekulturalne. Na pewno można by było coś takiego dołożyć. Przesuwne drzwi są świetne, ale czasem irytują jak się nie domykają.
Dość ciekawy temat. Nie zauważyłem aby (inne grupy) ktoś się chwalił takim bajerem. Chyba na Europę to nie szło.
Jak dla mnie mega ciekawy oraz potrzebny bajer Big Grin .
Zazwyczaj jak już poruszam tematy staram się nie powielać.
Jak jakiś czas temu pisałem o ogrzewaniu tylnej strefy, że panuję zima i tak nie powinno być to parę klientów nie widziało problemu i że sobie wymyślam hehe, stwierdziłem po co się odzywać jak są tu tacy znawcy Angry .

Popatrz na załącznik. W nowym konfiguratorze również występuje taka opcja.
Domykanie drzwi jest realizowane na zamku w drzwiach z silniczkiem , który dociąga rygiel . Samo przesuwanie drzwi to osobny system siłownika i linek a to już jest zamocowane w przestrzeni bagażowej pod tapicerką .
Maciej, czyli na chłopski rozum jak byśmy wymienili zamek na taki z silniczkiem to drzwi by się dociągały ?
Teraz trzeba by było zlokalizować taki zamek na rynku.
Chyba, że standardowego zamka dokładamy silniczek, ale to raczej mało prawdopodobne.
Trza przekopać ETKE i ELSE . Zamek drzwi ma kod i pewnikiem literka na końcu ma znaczenie i wskaże wersje . Zobacze jaki ja mam zamek (dociągany elektrycznie )

P.S. Oj do wyboru trochę zamków jest :
http://www.oemepc.com/seat/part_single/c...083/lang/o
Cytat:P.S. Oj do wyboru trochę zamków jest :
http://www.oemepc.com/seat/part_single/c...083/lang/o

O kurde faktycznie hmm....
Przekierowanie