Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: antena+radio vordon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
witam posiadam sharan tdi 1,9 2005r .zakupiłem radio 2 din vordon i tu zaczely się schody ,nie wyszykuje mi wszystkich stacji , dołożyłem separator , ale bez skutku powiedział bym ze jeszcze gorzej , czy jest jakaś szansa ze to radio będzie grać? za odpowiedzi dziekuje
A separator prądowo podłączyłeś gdzie ?
pod pin 5 niebieski na kostce tak jak w opisie
Czyli z instalacji ISO samochodu usunąłeś kabel ( prawdopodobnie czerwono biały) z pinu 5 ?
tak, wlancza się po stacyjce i wylancza jak wyciagne kluczyk
na pinie 5 po wlaczeniu radia pokazuje się 12v
A napięcie powinno się pojawić po włączeniu radia. Na pewno to jest pin 5 ? ;-)
Ok mijamy się z odpowiedziami ;-)
Albo ten separator coś nie teges jest, masz uszkodzony kabel antenowy gdzieś po drodze może być tez uwalony wzmacniacz antenowy w ostateczności brudne wtyki na szybie ( wyglądają jak złącza baterii 9 V )
Chyba, ze to urok tego egzemplarza Vordon co tez wykluczone nie jest
no ale jak podlacze radio orginalne to gra ok, jaki separator kolega by polecił i jak dostać się do wzmacniacza
Jeśli ori gra dobrze i funkcjonuje bez zarzutu to kabel i wzmacniacz powinny być ok
Separator jak separator ja mam taki najprostszy ze sklepu car audio za 20 zł i jest ok
Ponieważ radia fabryczne wysyłają +12 V żyłą kabla antenowego sprawdź wyjście separatora czy po włączeniu radia tam tez się ono pojawia jeśli tak to egzemplarz Vordona do wymiany ( albo ten typ tak ma )
PS. Jeszcze możliwe niedoróbki we wtyczce separatora

Wzmacniacz antenowy powinien znajdować się ( przynajmniej w sharanie tak jest) pod podsufitką na wysokości kabla antenowego wpisanego w szybę
jaki separator kolega by polecil?
Działający ;-)
Sklep car audio zaproponuje coś sensownego tylko najlepiej wiedzieć jaka wtyczka anteny jest w radiu ISO czy DIN ( łamana czy długa prosta )

A moderatorów proszę o przeniesienie tematu do Działu car audio
Stron: 1 2 3
Przekierowanie