Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: antena+radio vordon
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
dzięki za wszystko i przepraszam ze nie w tym dziale napisałem tak już mnie to radio wkurzyło ze nie wiem gdzie pisze
Ok spróbuj się uspokoić a wszystko się uda :-)
podpiołem radio sony i gra pięknie wyszykuje wszystkie stacje wiec vordon podpiolem pod dreugie auto galaxy i wordon też pięknie lapie stacje , wiec tak sony ma mocniejsza golwice i dla tego pewnie gra w sharanie ,po prostu tak mi się wydaje ze w tym sharanie mam gorsza antene , jak dostać się pod sufitke do anteny nmoze wystarczy ja przeciscic dzieki
Hydrozagadka ;-) Musisz odchylić podsufitkę na wysokości anteny tam gdzie wystają kabelki wpinane w szybę. Wzmacniacz jest przykręcony jedna śrubką. Nie pamietam dokładnie ale chyba jest wtyczka na kablu ( wkręcana). Dodatkowo wyczyść styki we wtyczce i zlaczkach które są w szybie, jeśli wchodzą luźno dognij blaszki we wtyczce, złącza są podobne jak w baterii 9 V
dzięki będę działał , w końcu coś morze pójdę do przodu
Jeśli jest wtyczka do wzmacniacza antenowego to sprawdź czy dochodzi zasilanie po separatorze. Może być tez tak, ze walnięty jest sam wzmacniacz a Sony radzi sobie na samym kablu antenowym
raczej chodzi bo jak sony był podłączony to bez separatora odbierał troszkę gorzej
tak to wina anteny końcówki jak w 9v slabo się trzymają .dzieki
i dalej nie odbiera , a może glowice w radiu bym zmienił tylko nie wiem jaka podejdzie pod to radio
Takich „zabaw” to nie rób ;-) pewnie kabel antenowy „zjedzony” ;-)
Stron: 1 2 3
Przekierowanie