Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Przekaźnik obok modułu komfortu
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, od niedawna jestem posiadaczem sharan 96 r. i mam problem z centralnym zamkiem mianowice poprzedni właściciel wymontował moduł komfortu oraz przekażnik który był obok i wstawił głośniki pod siedzenia które są na tyle duże ze poprostu przeszkadzał mu moduł oraz ten przeklażnik, otrzymałem od niego tylko moduł komfortu i zapewnienie że przekażnik jest tam dalej zamontowany pod głośnikami lecz nie ma go tam. Czy byłaby możliwość aby ktoś napisał mi jaki jest to brakujący przekaźnik lub zrobił zdjęcie swojego?
(18-10-2019 18:46)bartek17b napisał(a): [ -> ]Witam, od niedawna jestem posiadaczem sharan 96 r. i mam problem z centralnym zamkiem mianowice poprzedni właściciel wymontował moduł komfortu oraz przekażnik który był obok i wstawił głośniki pod siedzenia które są na tyle duże ze poprostu przeszkadzał mu moduł oraz ten przeklażnik, otrzymałem od niego tylko moduł komfortu i zapewnienie że przekażnik jest tam dalej zamontowany pod głośnikami lecz nie ma go tam. Czy byłaby możliwość aby ktoś napisał mi jaki jest to brakujący przekaźnik lub zrobił zdjęcie swojego?

Przekaznik jest do sterowania otwieraniem klapy bagaznika. Zdjęcie lub numer skombinuje Ci jutro od swojego. Który masz rok auta?
Gdybys czytał uważniej zauważyłbyś ze kolega ma 96 rok ;-)
(14-11-2019 00:03)kalamb napisał(a): [ -> ]Gdybys czytał uważniej zauważyłbyś ze kolega ma 96 rok ;-)

Fakt,przeoczenie. Skupilem się na problemie z watku
Przekierowanie