Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: VW Sharan 2.0 benzyna 2000 zwarcie w obwodzie pompy paliwa.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam wszystkich. Jestem tutaj nowy wiec najpierw chcialem sie przywitac.
Mam na ime Pawel i jestem posiadacsem Sharana 2.0 benzynacz 2000r silnik ATM.
Moj problem polega na tym ze pali mi bezpiecznik nr 14 - pompa paliwa i zaplon. Pomyslalem ze pompa juz sie skonczyla wiec wymienilem na nowa ale niestety problem pozistal. Bezpiecznik pali nawet jak wyjete sa kluczyki ze stacyjki. Okazalo sie ze zarowno przewod zasilajacy przekaznik 410 jak i przewod zasilajacy pompe ( obydwa czerwone z bialym paskiem) maja przebicie do masy. Przebicie jast od strony wiazki idacej w glab za zegarami po wyjeciu przekaznika nadal jest zwarcie.
Moje pytanie brzmi, czy ktos orientuje die gdzie spotykaja sie przewody od przekaznika i od pompy po stronie silnika? Nie chce demontowac calej deski zeby pojsc za kablami. Od strony pompy i bezpiecznikow az do momentu za zegarami gdzie gable ida w glab deski rozdzieczej wszystko wyglada ok. Czy jest jeszcze gdzies jakis przekaznik ktory przekazuje prad z glownego kabla na kabel idacy juz do pompy paliwa?
Mam nadzieje ze nie zagmatwalem za bardzo. Z gory dziekuje za pomoc
kolego jak wyjołes pompę z zbiornika czy ją się jakos wykręca bo dostałem sie do niej zdjolem górny dekiel i jest w sierodku zbiornika jakos osadzona i nie moge jej wyjąć prosze o info pozdrawiam.
Przekierowanie