Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Elektryczne składanie lusterek
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
Witam, poszukuje rozpiski przewodów lusterek od Sharana 2003 r. Ja posiadam Alhambre 1997 r lusterka były na 6 pinów, natomiast te które zakupiłem są na 8

Czy ktoś ma coś takiego ?

Pozdrawiam
Nowe są zapewne automatycznie składane.

Mam nadzieje że pomoże:
[attachment=542]
no wlaśnie i tu jest problem, do czego podłączyć impuls by się składały Smile ?
(31-12-2011 00:30)pedros napisał(a): [ -> ]no wlaśnie i tu jest problem, do czego podłączyć impuls by się składały Smile ?

według mnie impuls można podłączyć pod alarm podczas zamykania będzie składanie Wink nie powiem, że taki bajer by mi się nie przydał Big Grin, jak ktoś ogarnie ten patent to proszę o foto poradę dla potomnych Wink
skladanie lusterek troszke trwa wiec potrzebny dosc dlugi ten plus po zamknieciu. Ewentualnie jakis wlacznik zapodac i tyle. W sumie przecież w ori jest ze sobie wybierasz czy maja sie zamykac czy nie mprzy zamykaniu auta oraz mozna zamknac je recznie nawet w czesie jazdy. Mozna zlutowac prosty uklad podtrzymywania napiecia powiedzmy przez 12 czy 15 sekund i po sprawie i podpiac to poc centralny czy alarm.
a wesol wiesz moze jak trzeba przeprogramowac modul komfortu aby sie lusterka skladaly elektrycznie?
z tego co wiem to w passatach b5 jest opcja składania podczas zamykania auta, oraz z przycisku bezpośrednio, więc jest to do opanowania Smile
ja mam składane lusterka po przekręceniu pokrętła od regulacji lusterek.
cos mi swita ze sie chyba nie przeprogramowuje komfortu pod lusterka skladane.
u mnie nie ma alarmu, mam jakieś 2 kulki 1 nad lusterkiem z przodu druga z tyłu na środku ale pilota nie ma Smile
Stron: 1 2 3 4
Przekierowanie