Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Uruchomienie zmieniarki poza autem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
kiedyś już o tym pisałem, ale ponowię:

- zmieniarkę mam poza autem bez możliwości podłączenia do niego, bo jest już inne radio. W zmieniarce mam komplet płyt, chciałbym je wyjąć.
Podawałem już napięcie 12V wg. schematu z forum na zasilanie i "-" zasilania oraz razem na zasilanie i wzbudzenie i "-" - nie przyniosło to efektów.
Rozkręciłem zmieniarkę, ale nie dotykam się do wnętrza, bo musiałbym ją uszkodzić a nie chcę.
Może ktoś podpowie, pod które piny wpiąć się z zasilacza warsztatowego napięciem 12V, żeby chociaż magazynek wyrzuciło?
Ewentualnie może ktoś pod Radomiem mieszka, ma zmieniarkę, to piwko zrobię za podłączenie na chwilę i wyjęcie magazynka.
Schemat dostępny dzięki koledze daneczek76 w dziale Car Audio - niebieska kostka miniISO
Nie znam tych zmieniarek bo to starocie. Sadzać po pinologii złącza RCH i LCH można odrzucić (bo to audio, kanał lewy kanał prawy)złącza DI, DO to prawdopodobnie Digital In i Out ale nie wiem czy tedy idzie sterowanie czy nie, złącze CLK to raczej synchronizacja z radiem przy połączeniu Digital.
Nie podawaj 12v na te złącza bo upalisz zmieniarkę, tam takie napięcia nie występują.
Co to było za radio? MFD?
Tak, była pod MFD, nr 1J5 035 111A jeździła w schowku prawym w bagażniku.
Z tyłu opisali 12V Smile

Tu jest pięknie widoczna.

https://archiwum.allegro.pl/oferta/zmien...52535.html

podejrzewam, że którymś kabelkiem idzie wzbudzenie, coś jak na wzmacniacz, różnych kombinacji próbowałem i nie tete.

No cóż, w ostateczności dla dla dziecka ją rozłożę.Tongue
Teoretycznie po podaniu napięcia 12 V na pin P.Supply i masy GND- po naciśnięciu przycisku Eject ( strzałka do góry ) na przednim panelu powinien wysunąć się zasobnik. Jeśli nie działa to albo zastany albo uszkodzony mechanizm.
Dzięki, zmieniarka jest ok, no nic się z nią od momentu wyjęcia nie działo, chyba lekko młotkiem, jak czasami trzeba zrobię.

Dzięki za poświęcony czas.
Przekierowanie