Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: kupię VW Sharan lub Alhambra 1,8t
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
kupię VW Sharan lub Alhambra od 2005-2008r tylko i wyłącznie z silnikiem 1 8 T benzyna lub z gazem najlepiej w oryginalnym lakierze bezwypadkowy bez korozji z udokumentowaną historią przebiegu i z fajnym wyposażeniem
Sharan 1,8T AWC Tiptronic, Comfortline z listopada 2005, czarny, zadbany, 7 foteli, instalacja LPG BRC jeszcze na gwarancji, system multimedialny z Androidem 9. Oryginalny przebieg 195 tys. Jakby co mogę podesłać więcej szczegółów.
Sharan Freestyle 1.8T AWC + LPG Stag-300 (montaż 12.2017), 11.2006 model 2007, w moim posiadaniu od 2 lat i 65kkm. Kupiłem bezpośrednio od właściciela w Szwajcarii, jestem drugim właścicielem. Przebieg 222kkm, w chwili zakupu 157kkm, książka serwisowa + AbGas na potwierdzenie. Kolor srebrny, pakiet chromu (zderzak + listwy boczne + zderzaki + klamki). Z wyposażenia: 7 foteli (z fotelikami dla dzieci), hak odpinany, multikiera, tempomat, nawiewy w dachu, klima 2-strefowa, zmieniarka CD. Rozrząd wymieniany w 2017 roku, spokojnie 30kkm można jeszcze jeździć, sonda lambda Boscha, przeguby wewnętrzne, klocki tył, nowe opony letnie 2017 na ori felgach 17 cali. Poza tym jeździ ciągle na codzień bezproblemowo Smile zdjęcia na maila.
Przekierowanie