Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: USB Driver
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam

Pojechalem sobie na drugi koniec Polski z nowym PC i potrzebuje drivera USB do v 12.12 . moze mnie ktos poratowc i przeslac na maila.

Pozdrawiam
Driver czyli sterownik jest nie do wersji vcds tylko do adaptera/przejściówki zawartej w tym kablu. Czyli zależnie jaki układ tam w środku jest to taki sterownik do niego. Co do samego vcds to rozumiem że tu też chodzi o klona więc tu też bym uważał co instaluje bo pewnie program jest zmodzony (klon) by nie uwalić kabla.
Witam

zakładam że jak ktoś ma klona 12.12 to ma pasująca do tago kabla versję.

i sam usb driver potrzebuje cp210x.....

Pozdrawaim.
Sterowniki to całkiem inna sprawa i nie mają nic wspólnego z wersją programu na której chodzi interfejs.
Witam,.

Zwał jak zwał,
Ma ktoś i się podzieli ?
Trzeba wiedzieć na czym jest ten interfejs zrobiony. Co widzi w menadżerze w windzie. Tak jak masz w kompie kartę graficzną czy dźwiękowa. Przecie nie może zna ci na czują wysyłać sterowniki a to od tego auto od innego producenta.
Moge coś ze swoich ci wysłać ale może być lipa.
(30-04-2019 09:01)billykrakow napisał(a): [ -> ]Witam

zakładam że jak ktoś ma klona 12.12 to ma pasująca do tago kabla versję.

i sam usb driver potrzebuje cp210x.....

Pozdrawaim.

Klony tez są różne i zrobione na różnych chipsetach
cp210x znajdziesz na necie bez problemu ale tu tez kwestia czy na win64 czy 32
Tak dlatego ostrożnie do tego podchodziłem. Już kolega opanował sprawę. Z paczki wysłanej zainstalował inna wersje, wyższą ale zaraznodinstalowal i zostały drivery do kabla. Generalnie to pewnie nic nie trzeba odinstalowywać tylko poprostu wywalić skrót z pulpitu i zainstalować odpowiednią wersję vcds. W vcds drivery są razem z programem diagnostycznym.
Driver do USB to prosta sprawa. A klon to klon jak nazwa wskazuje.podrabia się oryginał a nie tworzy coś nowego.

Dzięki za pomoc. Pozdrawiam

Ps. Grzałka AdBlue mnie dopadła.
Temat do zamknięcia.
(02-05-2019 09:24)billykrakow napisał(a): [ -> ]...A klon to klon jak nazwa wskazuje.podrabia się oryginał a nie tworzy coś nowego.

Teoretycznie tak, natomiast teoria a praktyka to zazwyczaj dwie różne sprawy ;-)
Przekierowanie