Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Panel przycisków na środku jak wyjąć?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czołem, czy ktoś może poradzić jak wyciągnąć panel przełączników z konsoli środkowej? Instrukcja mówi tylko
[attachment=7197]
"odblokować moduł z jego blokad", ale jak go odblokować? Potrzebne jest jakieś narzędzie?
I instrukcja dobrze rzecze .
To są plastiki na zatrzaskach . Nigdy nie wyciągałeś jakiejś ramki , przełącznika z tapicerki ? Podwarzamy plastikowymi narzędziami
np. takimi plastikami :
https://allegro.pl/oferta/oo42-sciagacze...6871966463
Wyciągałem wielokrotnie, niemal zawsze kończyło się połamaniem któregoś z zatrzasków, dlatego myślałem że jest jakiś myk, że należy ciągnąć od góry do dołu albo odwrotnie czy coś podważyć np. a tu trzeba zwyczajnie rwać na chama?
Nic na chama . Właśnie delikatnie z wyczuciem . Podważasz i wyskakuje . Zacznij po bokach . A weź zobacz u sprzedawaczy na allegro . Może któryś ma sfotofagafowane od tyłu .
Podpowiem innym na przyszłość, może się komuś przyda. Nie ma próbujcie wyciągać samego panelu, trzyma jak diabeł sołtysa, o wiele łatwiej wyciągnąć całą ramkę w której to ustrojstwo siedzi, rozpiąć wtyczki i wszystko ładnie wyjąć. Tą ramkę trzeba wyciągać od góry, na dole nie ma zatrzasków tylko jest wsunięta na, o takich takich zaczepach.
No ale kto ci kazał wyciągać same wyłączniki Angry
Wydłubujesz ramkę . To miała być sprawa oczywista . A dopiero potem możesz to rozkładać na części pierwsze .
Ale widzę , że poszedłeś po całości . Dla dostania się do wyłączników miałeś podważyć i wyciągnąć tą ramkę błyszczącą . I to by wystarczyło .
Witam, podepne się z tematem bliźniaczym. Potrzebuję manualu, instrukcje jak zdemontować deskę rozdzielcza w shariku, alhambrze 7N. Pomoże ktoś?
Przekierowanie