Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wentylator 2 bieg
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam pacjent szaran 2011r 2.0 problem z wentylatorem chodzi o to ze po osiagnieciu temp 90 zalancza sie wentylator na drugi bieg i pracuje caly czas klima pusta w zimie tego nie robil ma ktos moze schemat. Temp plynu ok tylko temp zaworu egr wskazuje -270 syopni nie wiem dlaczego prosze o jakie sugestje co mozna sprawdzic mam komputer albo jakies naprowadzenie.
Czy nikt nie ma jakiegos pomyslu lub schematu
Pozdrawiam
Posiada ktos moze schemat do takowego sharana.
Albo uszkodzone wentylatory co jest dość częste albo coś z kabloteka od czujnika temperatury. Dwa wiatraki tam są? Oba się załączają?
Jak coś go boli to VCDS powie ci prawdę . Bez skanu błędów co mamy się wypowiedzieć .
Co do schematu to może by się znalazł . Ale jesze jaki typ silnika CFF.... ???
tak są dwa wentylatory dopuki nie złapie 90 nie załanczają się a później pracują już cały czas.
właśnie vcds nic nie podpowiada temp cieczy ok. możliwe jest że zacią sie termostat a wody nie wywala. nie mam tego auta u siebie tylko u szwagra ale powiem żeby przyjechał zobacz e jak węże od chlodnicy tak dzis wpadłem na to. jest jeszcze sprawa typu czuć spaliny w komorze silnika i wpadaja do auta jak stoi się w korku.
silnik cffb 103KW jak ktoś byłby tak uprzejmy i wrzucił schem bardzo by mi to pomogło pozdrawiam
witam proszę bardzo jak ktoś ma możliwość o schemat nie mogę na necie znaleźć
Elektronika jest w wiatrakach. To nie auy by po analogu było.
Jakoś specjalnie skomplikowany nie jest .
Wentylatory pracują w sytemie Master-Slave .
Informacja idzie ze sterownika silnika .

[attachment=7196]
Dziękuję ZA schemat. a może jakieś sugestie w sprawie tych wentylatorów jeszcze??? pozdrawiam
Stron: 1 2
Przekierowanie