Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: 3 fotelik zintegrowany
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Witam
Jako że mam 3 dzieci a sharan tylko 2 zintegrowane foteliki.Czy ktoś dokładał 3.Na allegro można kupić używkę , z przełożeniem nie powinno być problemu ale co z pasami, składaniem siedzenia i czy wejdzie z pałąkiem.Dzieciaki foteliki uwielbiają a montowany normalnie zajmuje sporo miejsca.
Pytanko czy ktoś robił??
Ale co Confused
Oryginalny boczny fotelik "4 kids" chcesz postawić po środku ?

To se ne da pane Havranek Sad
Sorki strzeliłem w ciemno Blush
Bo środkowy jest inny . Ale jeśli szyny mają ten sam roztaw . To przestaw środkowy i np. prawy . Jak lewy z przestawionym środkowym będą współgrać to zrobisz 3 x ''4kids''Tongue
Mnie się wydaję że te fotele niczym się nie różnią. Po co by VW miał robic dodatkowe koszta i projektować extra jeden fotel Undecided
Właśnie strzeliłem to na podstawie Tourana .
Kolega ciniak11 łatwo to może sprawdzić . Niech zamieni boczny ze środkowym .
W touranie środkowy chyba jest mniejszy, a u nas są pełnowymiarowe.
Ale środkowe mają pasy w suficie a przy fotelu 2x zapięcie. A boczne tylko jedno zapięcie. Przełożenie fotelika na środek wiąże się z przeróbką fotela. Ale zawsze można dwa foteliki wozić w trzecim rzędzie i mieć ich cztery.
Jaki problem z pasami, skoro zintegrowany fotelik dziecięcy ma swoje pasy?
(02-04-2019 23:39)rodzynek napisał(a): [ -> ]Jaki problem z pasami, skoro zintegrowany fotelik dziecięcy ma swoje pasy?

dorosłego nie przewieziesz
A myślałem, że temat dotyczy dziecka na środkowym miejscu. Nie wiem jak po 2010, ale we wcześniejszych mocowania klamer pasów są z obu stron fotela, wystarczy wyciąć otwór na klamrę w bocznym plastiku.
Stron: 1 2 3
Przekierowanie