Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Nawiew tył - problem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Przepraszam z góry za takie pytanie ale to mój pierwszy sharan.
95r.

I drugie pytanie poza CA...
Dlaczego nadmuch na tył nie włącza mi się od razu tylko po jakimś czasie i zaczyna stopniowo coraz silniej dmuchać? nawet jak zmniejszę na panelu do jednej kreski to i tak wieje z kratki z tyłu na maxa...


post moderowany... jeden temat , jeden wątek....SHARANISTA

menagier 1

Witam mam pytanie czy w sharanie 2.0 rok 96 climatronik nie dział tylny nawiew
Masz na myśli tylny tj. pomiędzy przednimi fotelami czy ten w bagażniku ?. Jeżeli chodzi o bagażnik to nie będzie działał ponieważ sharany z climatronikiem nie miały tylnej nagrzewnicy - o ile mnie pamięć nie myli. Tylną nagrzewnicę z regulacją prędkości nawiewu od 1-3 oraz potencjometr ,,ciepło-zimno" miały sharany w manualnej klimie. Poczekaj chwilę Wesoł nas poczyta, napewno uzupełni lub moją wypowiedź poprawi... Smile
zależy o co ci chodzi :
jeśli o zimne powietrze a nie masz nawiewów w suficie zapomni o chłodnym powietrzu z tyłu auta.
Nawiew w suficie = klimatyzacja dwustrefowa.
przeczytaj post 11 tego tematu i dalej :
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...00#pid2300

Jesli chodzi ci o ciepłe: do nawiewu środkowego między siedzeniami jest dmuchane z przedniej części samochodu, a nawiew tylny za drugim rzędem pasażerów( czytaj bagażnik) ma dopiero ciepłe powietrze jak włączy sie dogrzewacz lub jeśli dogrzewacza nie masz lub jest uszkodzony jak nagrzeje sie silnik i dojdzie do tyłu do nadmuchu ciepła ciecz.
Przekierowanie