Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,
Czy ktoś widział już opcję "Schowek z funkcją bezprzewodowego ładowania telefonu i wzmacniaczem sygnału" (zdjęcie w załączniku) i orientuje się czy możliwe jest zamontowanie tego do samochodu sprzed facelift'u?
Teoretycznie sama bezprzewodowa ładowarka nie powinna być trudno do zainstalowania, ale o co chodzi ze "wzmacniaczem sygnału", to już nie mam pojęcia.
Pozdrawiam,
Marcin
A nie prościej i taniej zamontować uchwyt do telefonu z funkcją ładowania. Zamontować na pewno się da ale kabloteka kodowanie . Poza tym ładowanie bezprzewodowe bardzo wolne . Ja zamontowałem gniazdo usb i szybciutko ładuje telefon w sytuacjach wyjątkowych.
Udało mi się zakupić taki zestaw w rozsądnych pieniądzach, w sumie szukałem tylko schowka po lifcie pod Discovery Media, ponieważ ma on inne miejsce\wycięcie pod USB+AUX.

Nie wiem czy posiada bezprzewodowe ładowanie, ale do wzmacniacza sygnału potrzebny jest dodatkowy moduł, chyba antena dachowa i kabelkologia. Będę męczył temat.
Schowek w domu, nie wiem czy posiada funkcje bezprzewodowego ładowania, ale na pewno ma opcje wzmacniacza sygnału.

[Obrazek: rEOUIno.jpg]
[Obrazek: E3NzqPe.jpg]
[Obrazek: wBrcW2l.jpg]
[Obrazek: DH6DSiN.jpg]

Czas się zająć kabelkologią Wink
Aaaa do wzamacniania jakiego sygnału ?

masz tu coś do schowka od chińczyków :
https://pl.aliexpress.com/item/For-VW-Vo...2e0eJAdvW9

pasuje właśnie do twojej wersji po 2015tym
Jest napisane na samym wzmacniaczu: UMTS/GSM Wink

A to od Chińczyków zamknie mi dostęp do dna schowka Huh

Najgorsze jest to, że na 99% będę musiał dołożyć antenę na dach. W sumie nawet dobrze się złoży, bo wtedy podobne antenę webasto.
Już w antenie bywałem (niestety padła) . Dało się ją wymienić bez zdejmowania podsufitki . Masz już rekina na dachu ? Czy jakąkolwiek na dachu ?
Właśnie ja nie mam rekina, więc zostaje zrobić dziurę. I tu prośba, aby zmierzyć gdzie ona się znajduje.
Ciekawostka, schowek z polifta, czyli ten, który posiada usb, aux i ewentualnie wzmacniacz sygnału - nie pasuje pod stary tunel gdzie wcześniej było MDI.

Trzeba rzeźbić wewnątrz plastik, aby wpechnać nowy schowek.
Przekierowanie