Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: problem z H7 doswietlanie zakretow
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam, dzisiaj zauwazylem ze z lewej strony przez caly czas pali sie zarowka od doswietlania zakretow. jakis czas temu pokazywalo mi ze owa zarowka jest przepalona, wiec ja wymienilem. o dziwo na drugi dzien znowu to samo, pomyslalem ze wadliwa zarowka ale po kilku uruchomieniach silnika blad przestal wystepowac az do dzisiaj. znowu zapalila sie kontrolka zarowki na desce, mialem wlaczone tylko ledy do dziennej wyszedlem z auta i okazalo sie ze zarowka od doswietlania zakretow swieci sie caly czas...
probowalem z pozycji MFI(zegarow) wylaczyc doswietlanie ale nadal sie swieci.
o co chodzi?? dodam ze odlaczylem kostke od doswietlania zeby je wylaczyc.
Podobny problem kiedyś miał mój wujek w skodzie Roomster i jak sie okazało uszkodzony był jakiś rezystor w BCM. Jak będę wiedział coś więcej to napisze . A jak z błędami po podłączeniu.
pytasz o podlaczenie komputera? czy o podlaczenie kostki do zarowki? jesli chodzi o komputer to jeszcze nie podlączalem, natomiast po wpieciu kostki zarowka sie swieci caly czas i na desce pokazuje ikone lampki i w MFI wymiane zarowki doswietlania zakretow
czy ktos moze cos wiecej powiedziec na ten temat?
Witam.

A co tu więcej mówić, miałeś sprawdzić błędy i zrobić diagnostykę komputerem, sprawdzasz czy czujnik kąta skrętu pokazuje prawidłowo i czy przypadkiem przy kierownicy ustawionej na wprost nie pokazuje skrętu w lewo, jeśli wszystko dobrze do bierzesz schemat w rękę i patrzysz skąd wychodzi "zwarty" sygnał, czy to jest "+" czy "-" i masz odpowiedź czy zwarta jest instalacja czy uszkodzenie jest wewnątrz modułu. Z opisu wynika, że raczej moduł będzie uszkodzony, tak jak sugerował rafi.zafi.

Pozdrawiam
dzieki za odpowiedz. na weekend biore sie za to Smile
Przekierowanie