Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Demontaż przednich lamp i zderzaka
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Pytanie w tym temacie dotyczyło demontażu. Ale i tak sobie poradziłem bez waszej pomocy. A co do tematu lamp to odpowiedziałem na pytanie innego forumowicza. Nikt nie pytał czy to legalne itd. Forum jest od tego żeby pomagać a nie być najmądrzejszy. Pozdro
Widzę że emocje sięgają zenitu . Ja też miałem chęć wymiany lamp na ledowe i soczewki ale jak zobaczyłem jak to świeci na światłach mijania to sobie odpuściłem. I stwierdziłem że w końcu nie jestem sam na drodze. A doprowadzenie do stanu jak fabryka dała to koszta nie opłacalne. I poza tym druciarstwo. Wspominałem nawet że jest firma która przerabia reflektory na swiatla dzienne led i soczewki . Nie pisałem o tym ale jak zobaczyłem jak to wygląda....to podziękowałem. A wieś tuningowi stanowcze nie. A tym co robią takie rzeczy bez legalizacji bo dla nich jest super to życzę zabrania dowodu rejestracyjnego i to jeszcze najlepiej za granicą.
Wprowadzanie w błąd i namawianie do druciarstwa nazywasz pomocą? Naprawdę?
Podepnę się. Kupiłem niedawno Alhambrę 2.0 benzyna rocznik 2001. Długo walczyłem z wymianą postojówki z prawej strony. Przeglądając forum wpadło mi gdzieś w oko, że najłatwiej zmienić, wyjmując lampę. Czy w moim autku trzeba demontować zderzak? Może ktoś podpowie zielonemu, jak to zrobić?
demontować nie trzeba całego, wystarczy że odkręcisz jedną stronę zderzaka i sobie ochylisz lekko i bez problemu wymontujesz lapmę
Stron: 1 2
Przekierowanie