Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Wirus Wołomin i okolice gdzie ???
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Hej

moze ktoś polecić kogos w okolicach Wołomina kto moze podkręcic trochę mapami mogego 1.9 ?

Pozdr

M
(21-01-2019 17:25)zdroyek napisał(a): [ -> ]Hej

moze ktoś polecić kogos w okolicach Wołomina kto moze podkręcic trochę mapami mogego 1.9 ?

Pozdr

M

ja moge ci polecic warszat Spankiego https://www.facebook.com/edctuning/sam u niego robilem , jestem bardzo zadowolony Big Grin
Czesc niestety jestem w tej grupie która nie istnieje czyli nie mam Facebooka pod twoim linkiem nie otwiera się stronka z tuningiem... Masz jakiś inny namiar ? Skąd jest ten warsztat i ile co podbił ?
(21-01-2019 22:06)zdroyek napisał(a): [ -> ]Czesc niestety jestem w tej grupie która nie istnieje czyli nie mam Facebooka pod twoim linkiem nie otwiera się stronka z tuningiem... Masz jakiś inny namiar ? Skąd jest ten warsztat i ile co podbił ?


Narutowicza 113
05-400 Otwock

tel 606 114 000 ile podbil masz w mojej stiopce
dzieki za namiar, Otwock troche nie podrodze ale jak nie znajde niczego na północny wschód od Wawy trzeba bedzie jechać .... podrzucisz jaka cena ? i czy robił pod ciebie czy gotowca ci wgrał ?
(22-01-2019 16:13)zdroyek napisał(a): [ -> ]dzieki za namiar, Otwock troche nie podrodze ale jak nie znajde niczego na północny wschód od Wawy trzeba bedzie jechać .... podrzucisz jaka cena ? i czy robił pod ciebie czy gotowca ci wgrał ?
robi wedle zyczenia,zaden gotowiec !!!.no i dobrze doradzi -bezpiecznie dla auta juz minelo 2 lata 50 tys km wiecej i jest spoko
Ja polecam Masters Tuning w Piasecznie. Przywrócili moje auto do zycia i z bonusem.Heart

Adres: Nadarzyńska 51, 05-500 Piaseczno

http://www.tdi-tuning.pl/
Witam

W końcu skusiłem sie i odwiedziłem tego gościa w Otwocku o którym wspominaliście efekt w załączeniu.
Gość podchodzi z głowa do tematu wiec wydaje mi się że nie przesadził ale z racji tego ze to moje pierwsze zabawy w podniesieniem mocy chętnie wysłucham uwag co do wykresu.

Finalnie wyszło 169km i 360Nm z początkowych 134km i 303Nm (tu sie zdziwiłem bo myślałem ze fabryka dawała 310Nm)
To pomiar hamowania na koło zakladana więc pomiar troszkę odbiega zwłaszcza momentu. To też zasługa pomiaru od 1500 obr. Wyniki poprawne.
Ciekawi mnie wpływ na spalanie i ile Dukatów Cię to kosztowało?
Stron: 1 2
Przekierowanie