Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: wymiana lamp przednich na led
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3
Siemka wszystkich jestem nowy na forum mam pytanie czy problem jest wymienic lampy przednie na led duzo roboty sharan 7n ? a nigdzie nie moge znalezc odpowiedzi na moje pytanie Sad
Widziałem na alledrogo firmę która zajmuje się przerabianiem lamp . Cena około 2500 zł. Ja u siebie w swiatla do jazdy dziennej wsadziłem żarówki ledowe i jest git.
tez widziałem ale 2.5tys to wydaje mi sie przesada;/ a podobają mi się lampy na soczewceBig Grin
Jakiś czas temu też ogarniałem temat i natknąłem się na opis w języku niemieckim. Ta stronka już nie istnieje, ale na szczęście zapisałem ją w pdf i pobrałem wszystkie foty. Paczka z fotkami i ze stronką w linku SharanXenon.rar
Może się sprzyda
Dzieki wielkie za zainteresowanie Smile widze ciezko o informacje na ten temat albo ci co wiedza nie chca pomuc a tobie udał sie projekt?
Niestety jeszcze się tego nie podjąłem, ale zaczynam coraz więcej nad tym myśleć i może uda się coś wymodzićTongue
a o jakim kodzie najlepiej lampy kupic ?
Witam, a ja to własnie przerobiłem. Najlepsze lampy to bi-xenon z koncówką 751 oraz 752. Do każdej lampy przetwornice i jechać do magika który to zakoduje. Oczywiście najprościej i najtaniej bez poziomowania. Chętnie pomogę jak sa jakieś pytania. Pozdro
(24-01-2019 13:46)kura48 napisał(a): [ -> ]Witam, a ja to własnie przerobiłem. Najlepsze lampy to bi-xenon z koncówką 751 oraz 752.

Ale w jakim Sharanie to przerabiałeś 7M czy 7N ??
Oczywiście 7n
Stron: 1 2 3
Przekierowanie