Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Brak tylnych kierunków. Rozwiązanie.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam od kilku dni męczyłem się z brakiem tylnych kierunków. Przód i boczne świeciły w nieco przyśpieszonym tempie a tył pozostawał bez reakcji. Awaryjne świeciły w normalnym tempie lecz bez tylnych .W moim przypadku posiadam zamontowany hak więc jest w nim pociągnięta wiązka z modułem (dopiero po 5 dniach wpadłem na to) Czytając forum znalazłem kilka wypowiedzi odnośnie modułu ,więc postanowiłem zobaczyć jak to wygląda. Także o 2 w nocy przed blokiem zaglądając do wtyczek zobaczyłem że główna jest wpięta do tak jakby rozdzielacza i dopiero z niego jest wpięta wtyczka we wkład lampy. Z ciekawości wypiąłem obejście i bezpośrednio podłączyłem do wkładu. Ku zdziwieniu w końcu puścił do mnie oczko Wink. Z drugiej strony musiałem zrobić to samo i kierunki wróciły do autka. Jeśli ktoś chciałby mogę wysłać zdjęcia tego jak to u mnie wyglądało. Mam nadzieję że komuś zaoszczędzi ten post czasu i nerwów. Pozdrawiam
Przekierowanie