Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Kupię VW Sharan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam. Chcę kupić VW Sharan 1.9 TDI moc 110 Km. Piszę w tym temacie bo Wy jako forumowicze może macie kogoś znajomego bądź ktoś z forumowiczów chce sprzedać taki samochód. Auto oczywiście musi być pewne - bezwypadkowe, bez rdzy (każdy by takiego chciał), silnik żeby nie kopcił był mocny i żwawy, z wyposażeniem to zarejestrowany na 7osób, elektryka, podgrzewana przednia szyba, dogrzewacz. Informacje na PW. Było by dobrze jak by oferty były z Podkarpacia, ale lubelskie i małopolskie też. Pozdrawiam
(03-11-2018 09:31)warga23 napisał(a): [ -> ]Witam. Chcę kupić VW Sharan 1.9 TDI moc 110 Km. Piszę w tym temacie bo Wy jako forumowicze może macie kogoś znajomego bądź ktoś z forumowiczów chce sprzedać taki samochód. Auto oczywiście musi być pewne - bezwypadkowe, bez rdzy (każdy by takiego chciał), silnik żeby nie kopcił był mocny i żwawy, z wyposażeniem to zarejestrowany na 7osób, elektryka, podgrzewana przednia szyba, dogrzewacz. Informacje na PW. Było by dobrze jak by oferty były z Podkarpacia, ale lubelskie i małopolskie też. Pozdrawiam

To chyba musisz isc do salonu Big Grin
(04-11-2018 11:27)slawiec napisał(a): [ -> ]To chyba musisz isc do salonu Big Grin

E w salonie nie ma pewności, że nie bity Wink
20 letnie auto bez kropki rdzy hehe dobry żart szczególnie w segmencie aut rodzinnych
Sądzę że jak kupowaliście auto to też każdy patrzył ile rudego jest i każdy by chciał go jak najmniej. Nadal aktualne, może zamiast bez rdzy to - w dobrej kondycji blacharskiej
Jeżdzę takim z 99r już kilkanaście lat i jak mi ktoś powie że ma takiego bez rdzy to będzie oszustem .U mnie jest już druga klapa bagaznika i słychać jak ja korozja żre nie mówiąc już o progach i dołach przednich błotników od strony drzwi a i pod spodem tam gdzie się go podnosi do góry na podnośniku już blacha się mięka zrobiła .Wiec Masz miejsca na co zwracać uwagę przy kupnie .
błotniki gniją z powodu tej gównianej gąbki co jest wsadzona , niestety :/
Nieaktualne
Przekierowanie