Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: sharan 4 Motion - przegub Wał napędowy.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam, rozleciał mi się przegub na wale napędowym - ten przy skrzyni biegów - w ASO występuje tylko cały wał, a to już tysiące pln. Czy ktoś to przećwiczył, czy może pasuje od czegoś innego ? Nie bardzo mam możliwość zdemontowania, zostawienia auta i szukania...

Sharan 2003 rok, VR6 4Motion

Pozdrawiam
Janciownik
Jeśli jest też taka wersja w galaxy to sprawdź w ich serwisie. Pomimo tego że części są zamienne w vw i fordach to ford ma niższe ceny. Sprawdzałem to jak szukałem półosi do swojego.
Witam - niestety - nie występowała taka wersja w fordach, już sprawdzałem, ale dzięki Wink
musisz szukać w używkach na allegro np galax25
Kondolencje Wink
W Fordach nie ale były Alhambry 4 z tym samym napędem.
Zapytaj w Seacie.
Ten rodzaj napędu mają m.in tez golf/bory/leony4 to może coś by podpasowało z tego. Albo dałoby się może jakoś przerobić żeby pasowało.
W sumie jest to bardzo trwały napęd . Ostatnio przywoziłem audi a4 quattro z Niemiec z przeznaczeniem na części dla kolegi , który mówił ze cały napę 4x4 sprzedaję w cenie złomu ;-)
ja bym oddal do firmy regenerujacej waly itp. Unas w Szczecinie jest bdobra firma "kardan" co sie takimi rzeczami zajmuje. Naprawia wszystko.
Wszystko pięknie - tylko czas ... obecnie nie mogę sobie pozwolić na pozbawinie się auta na dłużej niż dzień, a wręcz kilka godzin. pewnie chwilowo skończy się używką z allegro, a jak będę miał stary w łapach, poszukam lub dam do regeneracji. Myślałem że może ktoś wie, że trzeba kupić taki i taki przegub...
Dla wszystkich szukających w przyszłości - pasuje przegub od krótkiego wału od Tuarega, a te wały na pęczki za grosze można na alledrogo wyrwac Smile)
Czyli napęd w szariku prawie jak w Tuaregu ;p
Dzięki za info. Oby się nie przydało!
Przekierowanie