Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: jak usunąć luz na lewarku skrzyni biegów sharan
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
jak usunąć luz na lewarku skrzyni biegów bo przy niedokładnym ustawieniu trzeci bieg zgrzyta .Jest duży luz widoczny po zdjeciu mieszka lluz jest na kuli.:idea:auto to vw sharan 2.0 benzynka i sewencja 1995 rok skrzynia biegów 5
usilnie prosze o podanie o jakie auto sie rozchodzi i jaka skrzynia biegów 5 czy 6G. Takie info sa niezbedne zakładając temat. Nie stosowanie sie do tego skutkować bedzie zamknięciem tematu oraz odpowiednia nagrodą.

Luz masz na zamym lewarku zmiany biegów- na tej kuli? Jeśli tak to do wymiany jest półpanewka ktora sie wyrobiła. Mam to samo u siebie i musze zamowic tą czesc w aso. Zauważyłem to ostatnio jak wymienialem galke i mieszek u siebie na taką od tourana. Z tym ze ja mam skrzynie 6G i nie mam pewności jak to wyglada w 5G w przedliftach.
obawiam się że to skrzynia 5 i synchronizator 3 powiedział pa pa . koszt w ASO 80 zł + 260 nowe poprawione koło trzeciego biegu
Przekierowanie