Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Kierunkowskaz w lusterku w trybie emergency.
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Może ktoś wie dlaczego kierunkowskaz tylko w prawym lusterku tak się zachowuje? Mruga jak w limuzynie BORu.

https://www.youtube.com/watch?v=Vl2zYb7QjOI
Witam.

Wilgoć Panie kolego, wilgoć Wink najprawdopodobniej. Kierunkowskazy w lusterkach są bodajże sterowne przez moduł drzwiowy i po can, a to powoduje, że każde zawilgocenie "odstawia cyrki", kiedyś to przerabiałem, co nie oznacza, że u Ciebie to samo będzie. Weź sobie parę metrów przewodu i przepnij lewe lusterko na prawe drzwi i odwrotnie i będziesz wiedział gdzie dokładnie leży problem.

Pozdrawiam
Prawy kierunkowskaz mam .Elektronika ( diody) sprawna . Jeno sam klosz na końcu jest przytarty . Do prób i zabaw a może i do przełożenia by sie nadawał .
Ja bym zaczął od sprawdzenie kabli w przelotce w drzwiach . Miał kolega podobny problem jak kable mu zaśniedziały na wtyczce .
Dziękuję za podpowiedzi. Będę szukał przyczyny jak przestanie padać. Pewnie w najbliższy weekend.
Miałem to samo, po wymianie kierunkowskazu ustało. Myślę że powodem jest (jak ktoś wyżej napisał) wilgoć.

Po takim mruganiu przestał w ogóle świecić. Po zdemontowaniu i podłączeniu samej płytki na krótko (o dziwo) wszystko działało.
Dwa ostatnie tygodnie byłem na urlopie. Po powrocie zauważyłem, że kierunkowskaz sam się naprawił Big Grin

Odpoczywając nad nadzwyczaj ciepłym Bałtykiem zakupiłem na forum Fabii dwa lusterka z Octavii III, które na pierwszy rzut oka wyglądają identycznie jak w Sharanie i posiadają światełko oświetlające przestrzeń na zewnątrz.
Sprawdzę czy dół lusterka da się przełożyć i czy kierunkowskaz będzie pasował.

Za dwa lusterka zapłaciłem 50 zł
Pierwotnie te lusterka są z Tiguana bo mają kod 5N..... . Może skodzinowe podpasują . Bo teraz VW to wszystko klepie z jednej matrycy .
Kierunkowskaz całkowicie padł. Będę próbował wymienić na ten z Octavii III.
Aaaaaaa próbuj , Kod kierunkowskazu jest 5N0949102C . Nie występuje w skodzie - co nie znaczy , że może podpasuje .Huh
Stron: 1 2
Przekierowanie