Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Coś nie tak z bezpiecznikami od tablicy rejestracyjnej
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam ,cos mi nie pasuje bo instrukcja pokazuje że bezpiecznik od tablicy rejestracyjnej to 30 ,3A,fiolet, ,a umnie jest 10A,żółty, i rysunek pokazuje radio,nie oswietla mi tablicy w sharanie,1,9tdi.2002r,sprawdziłem zarówki są ok,prąd nie dochodzi ,może ktos wie jaki numer tego bezpicz.dzięki za odpo.
To ktoś grzebał ...
zobacz po bezpiecznikach który przepalony i wymień, a może padł ci potencjometr opok ustawiania poziomu świateł jest potencjometr odpowiadający za ściemnienie deski rozdzielczej ???.

powinieneś sprawdzić bezpiecznik nr. 28 ma być 3A.
WITAM.Potencjometr też jest odpowiedzialny za tablice rejestracyjną?,też tak mysle że ktoś grzebał,i na dodatek zły bezpiecznik włożył,a co chodzi o sprawdzenie wszystkich bezpieczników to jest problem z wyciagnieciem ich bo nie mam sciągacza,a palcami ,to duży problem ,dzieki za podpowiedz
(30-11-2011 19:13)krisb napisał(a): [ -> ]WITAM.Potencjometr też jest odpowiedzialny za tablice rejestracyjną?,też tak mysle że ktoś grzebał,i na dodatek zły bezpiecznik włożył,a co chodzi o sprawdzenie wszystkich bezpieczników to jest problem z wyciagnieciem ich bo nie mam sciągacza,a palcami ,to duży problem ,dzieki za podpowiedz


Sorry co ja z tym oświetleniem wskaźników (pomyliłem się )
jasne że potencjometr tylko od wskaźników jest.
a obie się nie świecą ?.

masz w załączniku kawałek tabelki z instrukcji...
może kabelkologia gdzieś się przetarło i zwiera miernik do reki i Go....
Przecież nie musisz wyciągać bezpieczników żeby je posprawdzać latarkę w rękę i patrz na grzbiet czy cały jest drucik ...
A cha gniazda mające jeden styk są przez fabrykę robione jako nie używane tak więc jak znajdziesz gniazdo bez bezpiecznika które ma styki (srebrne) z obu stron to znaczy że tam powinien być bezpiecznik ....
Powodzenia ...Big Grin


[attachment=527]
Panowie tak mała prośba po raz ostatni jak już macie problem to zakładajcie temat, a nie w wątku z dokumentacją sru i załatwione. A potem b.... lub nieporządek się robi.
THX i PZDR Daniel.
sorry Daneczek76 nie zauważyłem przy odpowiedziach ale rozumiem przeniosłeś .....
spox nie ma problemu po prostu dbajmy wszyscy o nasze wspólne forum.
Witam ,obydwa swiatła sie nie palą,a co chodzi o wątek który napisałem ,wydawało mi sie że tak powino byc ,widocznie jeszcze się gubię na forum,sory
A przewody w gumowej przelotce idącej do klapy posprawdzane?
jeszcze nie ,chciałem zacząc od bezpiecznika,będe musiał wszystkie elementy pokolei sprawdzic.p
Stron: 1 2
Przekierowanie