Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Fotel pasażera
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
Witam, mam pytanie odnośnie fotela pasażera. Oparcie nie rozkłada się do końca tak jak na fotelu kierowcy. Do przodu sklada sie normalnie. Fotel kierowcy jest sterowany elektrycznie a fotel pasażera ma wajchę. Czy coś mi blokuje to oparcie czy tak to już jest w tym modelu?[attachment=6776]
To jest maksymalne odchylenie.
To już nie da się nic zrobić z tym?
(13-05-2018 12:56)on309 napisał(a): [ -> ]Fotel kierowcy jest sterowany elektrycznie a fotel pasażera ma wajchę.
Mnie tu zastanawia ,że jeden fotel jest w "prądzie" a drugi w manualu . Ciekawe czy tak wyszedł z fabryki . Można by to sprawdzić po kodach wyposażenia .
Tak to troszkę dziwne bo nigdy nie widziałem siedzeń elektrycznych w sga. Ale było czasami nawet w innych markach że siedzenie pasażera nie miało wcale regulacji a kierowcy już tak.
Patrząc po fotelach na allegro jest to normalne że jedno elektryczne, a drugie nie. Sam rozglądam się za kompletem pół skóry i byłem na początku zdziwiony, czym dłużej przeglądam, tym bardzo dużo kompletów widzę w takiej opcji.
To ja muszę być bardzo ździwony ,że mam ''dwie skórki w prądzie'' .
Z mojego punktu siedzenia wydawało mi się to oczywiste .
Powiem wam szczerze że myślałem że mowa o MK1 bo kolega w opisie ma silnik PD.
(15-05-2018 13:52)wesol napisał(a): [ -> ]Powiem wam szczerze że myślałem że mowa o MK1 bo kolega w opisie ma silnik PD.
Ale łaskawie ujawnił model 7N na zdjęciu .
Heh. Dopiero teraz odpaliłem fotkę. Tak to się sugerowałem wypowiedzią Darka i myślałem że chodzi o MK1.
Stron: 1 2
Przekierowanie