Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Radio navigationsystem
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2
WITAM posiadam sharana 2009r. Ma fabryczne radionawigationssystem MFD. Mam pytanie gdzie szukac kabli do zmieniarki i czy mozna podlaczyc zmienirke na mp3.
Kable do zmieniarki znajdziesz na pewno na portalach allegro-podobnych.
Zmieniarka MP3 niestety tylko w drogiej opcji od YATOUR jest kompatybilna.
Chodzi mi o to gdzie w samochodzie ich szukac czy w kazdym aucie były seryjnie montowane czy tez nie
Nie każdy miał MFD. Jeśli nie było jej w oryginale to kabli tez bym nie szukał.
Sga poliftowe to już niestety pełnoletnie jest więc ciężko oczekiwać by było w nim MP3 jak wtedy były pamięci przenośne w megabajtach. Podpięcie zmieniarki w pewnym stopniu rozwiązuje problem MP3 ale są pewne niedogodności. Było o tym już na forum. Kwestia poszukania poczytania. Radio archaiczne ale jak kto woli
Kup sobie kolego kabel AUX (S-wideo > jack) i podłącz zmieniarkę mp3 z bluetooth.
Kable jak co i gdzie poprowadzić gdzieś napisałem.

W razie czego podłączam nieskończonego manuala.

Ty koniec z jackiem ciągniesz do schowka i tam chowasz zmieniarkę z BT.

Ja do tego nie doszedłem - zajumali mi radio, wsadziłem chińczyka na Androidzie. I ze wzmacniaczem okazało się to słuszną drogą, choć nie najtańszą.
dyzio, ja kupiłem taki kabelek - zero kompatybilności. U ciebie hula??
Hulał do póki mi nie gwizdnęli radia Smile

Dźwięk z telefonu odtwarzany był wtedy na AUX.
Ale nie miałeś MFD, zgadza się?
Nie no miałem MFD - odpal ten manual, tam chyba na jednym zdjęciu tył widać.

Dokładnie MFD wer. D

Kupiłem od tego gościa:
http://allegro.pl/aux-line-in-adapter-vw...83859.html

niebieski kabelek zbędny, nie używałem i działało.

Mam jeszcze coś takiego, co mogę odstąpić komuś, bo nawet jakby pod to wpiął się wzmacniaczem do MFD, to i tak trzebaby jakiś potencjometr do regulacji zamontować a takich komplikacji w montażu i rzeźby już nie lubię.
http://allegro.pl/mini-iso-rca-out-ford-...28599.html
Stron: 1 2
Przekierowanie