Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Podgrzewane fotele - problemy/usterki
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Witam potrzebuje schematu wyłącznika podgrzewanych foteli chodzi mi o wtyczke pozdrawiam
Witam!! Mam problem i nie wiem jak go rozwiązać potrzebuje fachowej odp. A więc padło mi podgrzewanie fotela (pasażer i kierowca) czy ktoś może mi powiedzieć gdzie jest jakiś przekaźnik od tych foteli (bezpieczniki sprawne ) Sharan po 2001r. z góry dziękuje PS. chyba że ktoś zna przyczynę padnięcia tych foteli ?? maty raczej nie umarły ponieważ dwa fotele naraz??
Czy na bezpieczniki 3 i 9 dochodzi prąd?
Masz dodatkowy akumulator pod siedzeniem pasażera?
Nie mam aku pod fotelem tylko sterownic od parktronica razem z głośniczkiem , napięcie to nie wiem czy idzie na te bezpieczniki jutro sprawdzę, dzięki za odp.
Masz schemat, będzie łatwiej:
[attachment=526]
Witam od paru dni jestem posiadacza sharana wczesniej jezdziłem passatem b5 z tym samym zilnikiem 115 1,9 otóz moje pytania to oczywiscie usterki a jest ich pare ;p juz po zakupie widze że nie działa grzanie fotela kierowcy może ktoś coś doradzić, może mata padła ?
Pozdrawiam
po co dodatkowe aku ?
piwek86 padła ci mata tzn przepaliła się . Dla pocieszenia dodam że da się naprawić - rozebrać fotel poskręcać przewody ( nie lutować ) , na niemieckim sga jest dokładny opis
jakis link do naprawy takiej maty ??
wpierw sprawdz miernikiem czy porad dochodzi do mat i jaka jest rezystancja maty. Pozniej bedziesz sie zastanawial jak rozebrac tapicerke i wymienic mate.

janusz999991

Witam
Mam problem z grzanymi fotelami , nie grzeje ani jeden i nike wiem czy jakieś spirale w fotelu się przepaliły czy może jakis bezpiecznik?
Jesli ktoś coś wie na ten temat będe wdzięczny(sharan 2001 116Hp)
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Przekierowanie